ЧІЛЬНА

ГОТУЙСЬ! 

Мій Друже, запрошуємо до нового інтернет-сервісу Організації Українських Скаутів, під назвою “Скаутська Мережа” який є частиною порталу  SKAUTY.ORG.UA  Це банк ідей для твого скаутингу. Тут ти знайдеш скаутські пісні, посібники, вимоги до всіх вмілостей Організації Українських Скаутів, ігри, звання лісу, церемоніал, вимоги до скаутських ступенів ОУС,  цікаві матеріали до скаутських сходин, інструктаж з практичного скаутингу, методичні матеріали, потрібні адреси, гумор (анекдоти), скаутську кухню. Все ми намагатимемося вміщувати на цьому новому ресурсі.  Ресурс призначений не стільки для виховників як для самих скаутів Організації Українських Скаутів, які знайдуть багато цікавого для свого скаутингу. Звісно цей реурс призначений і для скаутських виховників, які братимуть корисні матеріали для  роботи з власною скаутською групою (Скаутською Дружиною зокрема). Не лише матеріали але й про цікаві табори чи заходи, які будуть саме для вас-- інформацію ви знайдете саме тут. Шлях скаута нелегкий, на ньому дуже велике значення має самовиховання характеру , сили волі , вміння з посмішкою долати різні труднощі , здавати скаутські норми , спеціальності та випробування. Тут немає няньок , все доводиться робити самому: ставити намет , рубати дрова , розпалювати багаття , готувати їжу , орієнтуватися в лісі. Спочатку це важко , але той , хто зміг подолати свою лінь , досягає великих висот у скаутингу і стає успішною людиною в житті.

Цікаве життя - звичайний стан справжнього скаута . Тебе чекають різні табори , походи по цікавих місцях , денні та нічні ігри в лісі , хвилюючі випробування сили волі , сміливості і витривалості. Ти навчишся керувати байдаркою , катамараном і рафтом , орієнтуватися по сонцю й прикметами , маскуватися , розрізняти сліди тварин і голоси птахів , влучно стріляти , підкорювати гори і печери , надавати першу допомогу.

Команда друзів у твоєму скаутському патрулі та Дружині допоможе тобі зробити скаутську науку захоплюючою , отримати скаутський звання і пройти Скаутський Посвячення . Ті , хто були разом в скаутському загоні , часто залишаються друзями на все життя і , також як в скаутські роки , готові допомогти один одному в будь-який час доби.

Бажаємо тобі на власному досвіді дізнатися всю чарівність скаутського життя , подолати всі перешкоди , стати досвідченим скаутом і успішною людиною !

Підсторінки (1): НОВИНИ МЕРЕЖІ
Comments