МЕТОДИЧКА‎ > ‎ІГРИ‎ > ‎

Ігри на природі

опубліковано 30 трав. 2014 р., 04:51 Головна скринька ОУС


БОЛОТО
Всі хватаються за руки утворюючи коло ,в середині котрого є намальване “болото”(коло)До “болота”не можна впасти.

Варіант 1

Хто впаде затягнутий через інших – відпадає.Виграє той хто залишиться останній.
Варіант 2

Хто впаде до “болота” дістає мінусовий бал.Виграють ті хто має саме найменше балів.

СТОМАТОЛОГ
Забава для любої кількості людей,чим більше тим ліпше.Гравці сідають в коло,на землі як найближче до себе.Особи що сідають заплітають свої руки й ноги.Від цієї хвилі в колі вони творять щелепу із зубами.Одна особа щознаходиться позакругом є стоматологом.Її завдання це вирвати (дослівно) якнайбільшу кількість зубів.Зуб, що залишається вирваним
стає асистентом і допомагає стоматологу. Гра закінчується коли остатні два зуби розділенні між собою.”Зуби” при убитку в щелепі можуть пересуватись ближче одне до одного.

КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ

реквізити
- 20 кійків(20 см)

-4 кольори фарб

Малюємо з кожного кольору по 5 кійків.Одна особа ховає кійки так ,щоб
решта групи не бачила..По цьому на знак ховаючого шукаємо їх. По цьому як їх окремігрупи знайшли, рахуємо пункти. Кожен кольор має відповіднукількість балів: жовтий- 1 бал, зелений – 2 бала,синій – 3 бала, червоний – 5 балів. той хто ховав не має права підказувати де знаходяться олівці.

ВИБИВАЛИ
Ділимо дружину на дві групи.Ці групи стоять одна напроти одної тримаючись міцно за руки утворюючи дві шеренги. Перша кличе до другої: Дай вояка!!!! Друга група: котрого? І перша виберає з другої групи особу. Ця викликана особа робігається в сторону першої і біжить.пробує розірвати першу шеренгу.Коли йому вдастся це зробити вибирає з посеред двох у кого розірвалися руки і бере і повертається знею до свого шеренгу. Ця особа вже в другій шерензі.Якщо не вдастся до пристає до шеренгу котрий вона немогла розірвати.Нможна бігти особі що вже бігла, мусить бути зміна гра продовжується до тих пір поки один з шеренгів не втратить усіх осіб.
ЛЕВ ВИПУЩЕНИЙ З КЛІТКИ
До гри потрібен є скоч і картки що приліпають самі.ожен патруль має свою”нору” в кутах покою або класу.Хлопці і дівчата стають в колі ,а дружиновий ходить за ними ззаду і кожного доторкається долонню до плечей ,одній особі приклеює картку з написом або подобизною лева.
Наступний крок – дружиновий кричить”ЛЕВ ВТІК” і всі бігають довкола пробуючи знайти “лева”.Кожна людина ,що знайде картку на спині з написом “лев” непоказуючи це ,скоро ховається до нори свого патруля.
Головне не показувати що ти знаєш хто “лев”,щоб всі могли продовжувати гратися.Коли скаут з карткою на плечах зоріентується що він є “левом” біжить на середину класу або на средину приміщення і ричить ,як лев.В цей момент всі скаути ,що не знайшлися у своїх”норах”,повинні залишитись на серединікласуабо приміення.
Ігрові бали дістались тому патрулю чиї учасники патруля були в норах,коли лев заричав.Пізніше вибирається нового льва.
Rekwizyty:
• kartki samoprzylepne (jedna z napisem lew)
Comments